.
۱۳۹۷/۱۰/۰۴

تودیع و معارفه رئیس اداره برق شهرستان جوین

ساخت ساختمان اداری مدیریت برق شهرستان را یکی از اولویت ها جهت ارائه خدمات بهتر به همشریان می باشد

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره برق شهرستان با حضور مدیر کل مدیریت برق استان جناب آقای مزینی در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید . در این مراسم ضمن قدر دانی از خدمات چند ساله آقای اسلامی ، آقای مقیسه بعنوان رئیس جدید منصوب گردید .
در این جلسه فرماندار شهرستان جناب آقای جمشیدی ضمن قدر دانی از حضور مدیر کل محترم در شهرستان و تشکر از خدمات و فعالیت خوب آقای اسلامی بیان نمود : شهرستان جوین از نظر اقتصادی یکی از شهرستان های خوب استان بوده که با توجه به وجود صنایع بزرگی همچون فولاد ، کشت و صنعت  ، جمکو و ... می طلب توجه ویژه ای به این شهرستان جهت تامین و توسعه شبکه برقی شود .
ایشان ساخت ساختمان اداری مدیریت برق شهرستان را یکی از اولویت ها جهت ارائه خدمات بهتر به همشریان دانست و افزود : مشکلات و مسائلی از قبیل تکمیل  روشنایی فاز 3 بلوار شهر نقاب ، روشنایی کمر بندی که می تواند باعث کاهش تصادفات شود ، ادامه روشنایی بیمارستان تا ایستگاه نقاب ، روشنایی بلوار جدید حکم آباد ، روشنایی میدان حکم آباد ، جابجایی شبکه های معابر در شهر و روستایهای شهرستان ، تامین برق خارج از محدوده ها و توسعه شبکه وجود دارد که می طلبد این مسائل رفع گردد .


منبع : زیرپرتال فرمانداری جوین
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان