.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳

تبیین دستاورده های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وظیفه تک تک ما می باشد .

برگزاری جلسه شورای اداری با محوریت تبیین دستاورده های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

جلسه تبیین دستاوردهای چهلمین سالگرد  پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اعضای شورای اداری  در محل سالن شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید . در این جلسه فرماندار شهرستان جناب آقای جمشیدی به تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی در آستانه چهلمین سال پیروزی پرداخت و در ادامه افزود : ما در یک جنگ اقتصادی تمام عیار با دشمنان قسم خورده نظام می باشیم که با تشکیل اتاق های فکر در حال بررسی  وارائه  راهکار های مختلف برای فشارهای بیشتر به جمهوری اسلامی ایران و تبع آن ایجاد نارضایتی و نا امیدی مردم از نظام هستند  که این وظیفه یکا یک ما می باشد که در راستای  ایجاد امید به نظام با تببین و گفتمان دستاورده های مختلف و بزرگ نظام در کشور و در شهرستان با این موضوع مبارزه کرده و همچون گذشته سر بلند تر از همیشه پیروز باشیم .
همچنین وی گفت : باید سعی شود اعضای ستاد گرامیداشت دهه فجر امسال و جشن 40 سالگی انقلاب را با نگاهی متفاوت نسبت به قبل برنامه ریزی نموده و با تببین دستاوردهای انقلاب و کارهای انجام شده در بین شهروندان برنامه های جذاب را به اجرا گذاشته تا شور و نشاط در مردم افزایش یابد .
حسین جمشدی گفت : در طول 40 سال انقلاب اسلامی کارها بزرگی در کشور و دولت ها شکل گرفته است بگونه که ما هم اکنون رتبه 8 در تولید علم را در جهان به خود اختصاص داده ام که لازمه تداوم رشد و شکوفایی در کشور اتحاد و وحدت می باشد که متاسفانه گروه های سیاسی برای به ثمر رسیدن اهداف خود با استفاده از تریبون های در اختیار این خدمات و تلاش ها را نادیده گرفته و هر مکان که قصور و کاستی آن هم بخاطر ثمره دوران قبل رخ داده است را غیر واقعیانه بزرگ نمایی نموده و آب به آسیاب دشمن می ریزند که این امر باعث نارضایتی و نا امیدی مردم به نظام می شود .
ایشان افزود : یکی از آرمان های انقلاب اسلامی این بود که عدالت اجتماعی در عرصه های مختلف رعایت شود که نمونه ان را می توان به ایجاد زیر ساخت های عمرانی از قبیل گاز ، برق ، آب و ... دانست که به حمد خداوند متعال این آرمان بخوبی تحقق یافته است بگونه ای که در شهرستان ما در بحث گاز رسانی 98% از روستاهای ما گاز دار و درحال انجام کار می باشند .
همچنین وی گفت : یکی از مهمترین دستاورد های انقلاب اسلامی امنیت کنونی کشور می باشد که مهمترین توسعه هر کشوری توسعه سرمایه انسانی است که رتبه کشور به گفته سازمان های جهانی در این زمینه  افزایش یافته است که شاخص های ان  قدرت خرید ، تعداد سالهایی که افراد در حال آموزش می باشند و بهداشت و متوسط امید به زندگی می باشد .
فرماندار شهرستان در پایان  از تمامی اعضاء خواست تا با بسیج امکانات ضمن برنامه ریزی دقیق و مناسبت با بهره گیری از آحاد مردم  و تکمیل پروژه های عمرانی در برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر نسبت به گذشته کوشا تر بوده تا جشن 40 سالگی انقلاب به کوری دشمنان باشکوه برگزار شود .
شایان ذکر است در حاشیه این جلسه نیز از کتاب دایرالمعارف مبلغان که به کوشش حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای شمس آبادی تهیه و نگارش گردیده بود رونمایی گردید . 


منبع : زیرپرتال فرمانداری جوین
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان