حسین جمشیدی
فرماندار شهرستان جوین
حسین جمشیدی

    .
۱۳۹۹/۱۲/۲۰

برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس زندان شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوین مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره زندان شهرستان با حضور مسئولین و معاون قضایی اداره کل زندان های خراسان رضوی در محل سالن شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید .
در این جلسه حسین حمشیدی فرماندار شهرستان جوین ضمن تسلیت ایام سوگواری امام جواد الائمه (ع) گفت : در شهرستان جوین به حمد ا... با خرد جمعی ، همفکری و هم افزایی مسئولین شهرستان مشکلات دستگا ههای اجرایی بخوبی بر طرف می شود .
همچنین وی گفت : یکی از خدمات خوب ارزنده بحث تسریع در راه اندازی بازداشگاه بود چون انتقال مدد جویان شهرستان به زندان سبزوار باعث ایجاد مشکلات فراوان و ایجاد مسائل اجتماعی برای خانواده ها جهت در رفت و امد بودن برای ملاقات شده بود .
حسین جمشیدی افزود : آقای عجمی یکی از نیروهای پای کار ، انقلابی و جدی بود که با پیگیری های مستمر جهت تکمیل بازداشتگاه تلاش های فروانی را انجام داد
موسوی مهر معاون قضایی اداره کل زندان های خراسان رضوی نیز گفت : بازداشتگاه جوین اولین بازداشتگاه استان است که مستقیم زیر نظر اداره کل زندان ها ساخته شده است  که می تواند فاصله 80 کیلومتری رفت و آمد مدد جویان به شهرستان مجاور را کاهش دهد .
شایان ذکر است در این مراسم از خدمات ارزنده آقای عجمی قدر دانی و آقای پاک نهاد بعنوان مسئول جدید بازداشگاه معرفی گردید .


منبع : زیرپرتال فرمانداری جوین
تعداد بازدیدها : ۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان