.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶

اجرای طرح های آبخیز داری در شهرستان جهت حفظ منابع آبی یکی از ضروریات می باشد

​برگزاری جلسه شورای اداری با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان

برگزاری جلسه شورای اداری با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوین جلسه شورای اداری با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داریا ستان در محل سالن شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید .
حسین جمشیدی فرماندار : فلسفه تشکیل این جلسه در راستای اجرای مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معین های اقتصادی در محل استانداری با 6 مصوبه مربوط به شهرستان و 2 مصوبه مربوط به اداره منابع طبیعی و آبخیز داری می باشد .
وی افزود : رفع مشکل متقاضیان مرتع داری در قالب طرح هادی مرتع داری و واگذاری به متقاضیان و همچنین اجرای طرح کاداکس جهت سند دار نمودن زمین های منابع طبیعی ، مصوبات جلسه اقتصاد مقاومتی استان با حضور استاندار مربوط به شهرستان بوده است .
مقام عالی دولت در شهرستان گفت : طرح های آبخیز داری در شهرستان جهت حفظ منابع آبی یکی از ضروریات می باشد که باید شتاب بیشتری در آن ایجاد شود و سازمان منابع طبیعی و آبخیز داری نیز باید تمام تلاش خود را در این زمینه جهت تامین آینده دشت جوین معطوف نماید .
جمشیدی در ادامه به موضوع  و همراهی تمامی مسئولین جهت خدمات رسانی به کاروان های پیاده و موکب برپا شده در کربلای معلی اشاره و افزود : در مجموع کشور مسئولین تمام تلاش خود را جهت برگزاری هر چه با شکوهتر مراسمات اربعین حسینی (ع) و دهه پایانی صفر معطوف نموده اند تا شاهد همگرایی و نمایش شکوه و زیبایی اتحاد مسلمین باشیم .
صحرایی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان : رفع مشکلات روستائیان یکی از رسالت های سنگین بر عهده ما با توجه به تغییرات اقلیمی می باشد به گونه ای که در دهه های اخیر شاهد بارش های سیل آسا و جاری شدن سیل آب و هدر رفت آب می باشیم که تنها راه کنترل و استفاده صحیح ایجاد طرح های آبخیز داری می باشد تا آب از حوزه شهرستان خارج نشود .


منبع : زیرپرتال فرمانداری جوین
تعداد بازدیدها : ۴۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان